Haber

Bayram havasında çocuklara yılbaşı hediyesi

Çankaya Belediyesi, 2022-2023 eğitim öğretim dönemini tamamlayarak yaz tatiline giren öğrenciler için karne şenliği düzenledi. Uğur Mumcu Parkı’nda düzenlenen şenlikte, ilk ve ortaokul öğrencileri çeşitli etkinliklerle güzel havanın tadını çıkardı.

  Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen’in ‘En Çok Çocuğun Belediyesiyiz’ anlayışıyla hareket eden Çankaya Belediyesi, düzenlediği karne şenliği ile öğrencilerin yaz tatiline eğlenceli bir başlangıç ​​yapmalarını sağladı. Uğur Mumcu Parkı’nda düzenlenen güzel havanın tadını çıkaran ilk ve ortaokul öğrencileri çeşitli etkinliklerle doyasıya eğlendiler.

  Karne şenliğinde yoğun eğitim döneminin stresini atan çocuklar, bandodan illüzyon gösterisine, yüz boyamadan atlamaya kadar birçok aktivite ile keyifli bir gün geçirdiler.

  ÇOCUKLAR İÇİN YAZ KURSLARI BAŞVURULARI BAŞLADI

Çankaya Belediyesi, çocukların yaz tatilini verimli ve eğlenceli geçirmeleri için drama, fotoğrafçılık, seramik, dans ve yoga kursları verecek. Bayraktar, Esat, Mürsel Uluç, Nazım Hikmet, Yıldız ve 100. Yıl Çankaya Evleri’nde yapılacak kurslara 7-13 yaş arası çocuklar başvurabilecek. Başvurular 19-23 Haziran tarihleri ​​arasında kursların yapılacağı Çankaya Residences’a yapılacak.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

cardakhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu