Yaşam

MasterChef All Star’dan elenen isim son şampiyon Metin oldu

Danilo Zanna, Somer Sivrioğlu ve Mehmet Yalçınkaya’nın jüri üyeliği yaptığı MasterChef All Star, dün akşam eleme bölümüyle ekrana geldi. Barbaros, Barış, Cemre, Metin, Esra, Tahsin ve Tanya’nın mücadele ettiği iki aşamalı eleme maçlarında hayallerine veda eden isim Metin oldu.

JELLER KARIŞIKTIR

SON ŞAMPİYON ELENDİ

Barbaros, Batuhan, Metin ve Tanya, Mehmet Yalçınkaya’nın imza yemeği olan ‘Denizden Kelebek Etkisi’ni 2. versiyona sadık kalarak yapmaya çalıştı. Tadım sonunda yarışmaya veda eden isim ise geçen yılı şampiyon bitiren Metin oldu.

“DİKKATLİ OLMAM GEREKİYORDU, OLAMADIM”

Metin’in Tanya’nın elenmesini engellemek için mücadele ettiğini düşünen Somer Sivrioğlu, “Sanırım bunda bir şey var. Gözünüz sürekli Tanya’nın tezgahındaydı.” Metin, “Söylemek istediğim bir şey yok. Bazen hata devam ediyor. Bazı insanlar bana çok kızacak ama bazen kaybetmek de kazanıyor. Aldığım kararlar beni bu günlere getirdi. Dikkatli olmam gerekiyordu. ama değildim.”

Mehmet Yalçınkaya, “Siz bu eserleri yaratamayacak biri değilsiniz ama ne yapmaya çalıştığınızı anlıyorum ve gurur duyuyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu