Haber

Sosyal Demokrasi Derneği’nden Kemal Kılıçdaroğlu’na destek

Sosyal Demokrasi Derneği (SDD) lideri Sami Doğan, “Demokrasi ve değişimi savunan, demokrasi ve değişimi savunan, hukukun üstünlüğünden yana olan tüm sosyal demokratlar, demokratlar, yurtseverler ve ‘Atatürkçüler'” dedi. , Millet İttifakı’nın başkanı olacak. Sizleri aday Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu desteklemeye davet ediyoruz” dedi.

Sosyal Demokrasi Derneği Genel Başkanı Sami Doğan, 28 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı ikinci turu seçimine ilişkin yazılı açıklama yaptı. İşte açıklama:

“Bilindiği üzere 14 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanlığı seçimleri 2’nci tipte kaldı. Sosyal Demokrasi Derneği olarak Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Millet İttifakı’nın adayı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na destek verme kararlılığımızı sürdürüyoruz. Tüm Millet İttifakı yöneticilerini sakin olmaya ve çok çalışmaya çağırıyoruz.Kampanyada hak, hukuk, adalet ve güven başta olmak üzere ülkemizin ekonomik sorunlarının daha fazla gündeme getirilmesini tavsiye ediyoruz. Millet İttifakı’nın sandığa girdiği oy, sandıktan bire bir çıkmasını sağlayacak, Demokrasi ve değişimi savunan, demokrasi ve değişimi savunan tüm sosyal demokratları, demokratları, vatanseverleri ve ‘Atatürkçüleri’ davet ediyoruz. Laik, demokrat ve hukuktan yana olan Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na 28 Mayıs’ta destek vermeye tüm vatandaşlarımızı sandığa sahip çıkmaya ve sandığa sahip çıkmaya çağırıyoruz.”

haber-beyoglu.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu