Yaşam

‘Güldür Güldür Show’ Bu Kez Güldürmedi: Ünlü İsim Şok Bir Kararla Programdan Ayrıldı!

BKM imzalı ve on yıldır televizyon dünyasında varlığını sürdüren ‘Güldür Güldür Show’ programında önemli bir değişiklik yaşandı. Bu popüler eğlence programı bir ayrılıkla gündeme geldi.

Kaynak:https://www.birsenaltuntas.com/dizi/f…

On yılı aşkın süredir izleyicisini ekrana kilitleyen sevilen eğlence programı “Güldür Güldür Show”da İrem Kahyaoğlu’nun ardından bir ayrılık daha yaşanıyor.

Bu durum, programın sadık izleyicileri arasında büyük bir merak ve heyecan yaratıyor. Bu sevilen gösterinin devamlılığı ve başarısı izleyenleri derinden etkiledi.

İrem Kahyaoğlu’nun ardından yaşanan bu yeni ayrılık, programın dinamiklerini ve seyirciyi nasıl etkileyeceği konusunda bir dizi soru işareti uyandırıyor.

Ekranların fenomen programına veda eden isim bu kez ünlü oyuncu Giray Altınok. Altınok, blutv’de yayınlanan ve büyük beğeni toplayan “Prens” dizisinin çekimlerini gerçekleştiren MGX Sinema ile bir yıllık sözleşme imzaladı.

Başarılı senarist ve oyuncu kimliğiyle tanınan Altınok, sosyal medyada sık sık caps olarak görülen ve geniş bir hayran kitlesi kazanan “Prens” dizisinin ikinci dönemini yazmaya başladı.

Altınok’un son projeleri arasında bir de ‘Ölümlü Dünya 2’ sineması var. Bu filmde değerli bir rolü üstlenen Altınok, kariyerine hız kesmeden devam ediyor.

Altınok, “Güldür Güldür Gösterisi”nde birçok farklı karaktere hayat vermiştir. Her karakteri kendine özgü bir şekilde canlandırdı.

Kendisine bundan sonraki yeni projeleriyle devam eden profesyonel yolculuğunda başarılar dileriz!

haber-pursaklar.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu